Casa Da Mari Βίλα
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Τοποθετημένη σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς από Praia da Barra do Pote, η Casa Da Mari Βίλα βλέπει στον κήπο. Αυτή η βίλα 5 υπνοδωματίων διαθέτει μπαλκόνι, τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και ρύθμιση κλιματισμού καθώς και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.
Barra do Pote είναι σε απόσταση περίπου 15 λεπτών οδικώς. Το κέντρο της πόλης Vera Cruz de Itaparica απέχει 4 χλμ. από το κατάλυμα.
Βίλα διαθέτει επίσης 5 μπάνια.
Η βίλα βρίσκεται περίπου 50 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes. Το κατάλυμα προσφέρει επίσης πισίνα για να κάνετε μια βουτιά.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia da Barra do Pote3,6 χλμ.
- Barra do Pote3,9 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes48 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Da Mari Βίλα;
Οι τιμές σε η Casa Da Mari Βίλα κυμαίνονται από 168$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Da Mari Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Da Mari Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Da Mari Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Da Mari Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.